Raspored autobusnih linija u PDF formatu skinite ovde:
Raspored autobusnih linija za HRASTOVICU 2022-2023
Raspored autobusnih linija za OŠ TADIJANOVIĆ 2022-2023 – ZA RODITELJE
Raspored autobusnih linija za P.Š. HRASTOVICA
Linija 1A (Prvi razredi) KOMBI | UČ. | I | II |
01. Brest | 1 | 7:10 | 11:10 |
02. Cepeliš | 1 | 7:20 | 11:20 |
03. Križ | 1 | 7:25 | 11:25 |
04. Autobusna stanica Selište | 1 | 7:30 | 11:30 |
05. Autobusna stanica Pigik | 2 | 7:35 | 11:35 |
06. Kolareva ulica | 5 | 7:40 | 11:40 |
07. Autobusna stanica Gupčeva ulica (kod lipe) | 4 | 7:40 | 11:40 |
UKUPNO | 15 | ||
Linija 1B (Prvi razredi) KOMBI | |||
01. Parkiralište kod Potkove | 3 | 7:20 | 11:20 |
02. Trokut kod Mile Wood | 1 | 7:25 | 11:25 |
03. Autobusna stanica Gajeva ulica (kod suda) | 1 | 7:30 | 11:30 |
04. Radićev trg | 2 | 7:45 | 11:45 |
05. Autobusna stanica Radićeva ulica (sv. Kata) | 1 | 7:30 | 11:30 |
06. Autobusna stanica Radićeva ulica (pekara Edi) | 3 | 7:35 | 11:35 |
07. Taborište | 1 | 7:45 | 11:45 |
UKUPNO UČENIKA | 12 |
Linija 2A (drugi razredi) BUS | UČ. | I | II |
01. Trokut kod Mile Wood | 3 | 7:05 | 11:05 |
02. Autobusna stanica Gajeva ulica (kod suda) | 2 | 7:10 | 11:10 |
03. Autobusna stanica Selište | 2 | 7:15 | 11:15 |
04. Mokrička cesta (križanje) | 1 | 7:20 | 11:20 |
05. Autobusna stanica Pigik | 5 | 7:25 | 11:25 |
06. Kolareva ulica | 9 | 7:25 | 11:25 |
07. Autobusna stanica Gupčeva ulica (kod lipe) | 3 | 7:30 | 11:30 |
08. Radićev trg | 5 | 7:30 | 11:30 |
09. Autobusna stanica Radićeva ulica (sv. Kata) | 2 | 7:35 | 11:35 |
10. Autobusna stanica Radićeva ulica (pekara Edi) | 2 | 7:40 | 11:40 |
11. Budičina | 3 | 7:45 | 11:45 |
12. Taborište | 2 | 7:50 | 11:50 |
UKUPNO UČENIKA | 38 |
Raspored autobusnih linija za OŠ D. TADIJANOVIĆA
Linija T1 (BUS) – 49 učenika |
1. smjena | 2. smjena |
01 – Mala Gorica |
8:00 |
13:30 |
02 – Brest | 8:05 | 13:35 |
03 – Kolareva ulica | 8:10 | 13:40 |
Linija T2 (KOMBI) – 17 učenika | 1. smjena | 2. smjena |
01 – Autobusna stanica Radićeva ulica (pekara Edi) | 7:45 | 13:15 |
02 – Budičina | 7:55 | 13_15 |
03 – Taborište | 8:00 | 13:30 |
04 – Hrastovica | 8:00 | 13:30 |
05 – Autobusna stanica Sekulići (kod plastenika) | 8:05 | 13:35 |
Linija T3 (BUS) – 47 učenika | 1. smjena | 2. smjena |
01. Autobusna stanica Drenačka ulica (tehnički pregled) | 8:00 | 13:30 |
02. Autobusna stanica kod Gavrilovića | 8:05 | 13:35 |
03. Autobusna stanica Gajeva ulica (kod suda) | 8:05 | 13:35 |
04. Autobusna stanica Pigik | 8:10 | 13:40 |
Linija T4 (BUS) – 46 učenika | 1. smjena | 2. smjena |
01 – Parkiralište kod Potkove | 8:05 | 13:35 |
02 – Trokut kod Mile Wood | 8:05 | 13:35 |
Linija T5 (BUS) – 35 učenika | 1. smjena | 2. smjena |
01 – Križ (centar sela kod doma) | 7:45 | 13:15 |
02 – Autobusna stanica Selište | 8:00 | 13:30 |
03 – Autobusna stanica Gupčeva ulica (kod lipe) | 8:10 | 13:40 |